20:20, 30 вересня

У центрі Маріуполя капітально відремонтують дитсадок

Теплий, зручний та сучасний. У 110 дитячому садочку "Світлячок" триває капітальний ремонт. Заклад  оновлюють за програмою "Велике будівництво" Президента України Володимира Зеленського.

поділитись:
У центрі Маріуполя капітально відремонтують дитсадок - фото 1

"Ясла-садок №110" розташований у Центральному районі. Будівлі майже півсторіччя. За цей час тут зіпсувалися всі комунікації та конструктиви, в дерев'яних вікнах утворилися щілини, тому всередині було холодно, розповідає завідувачка Ганна Гонтарєва. Каже, після ремонту опалення у кожній групі можна буде регулювати окремо.

"Йде не тільки капітальний ремонт дитячого садка, а повністю заміна всього обладнання, всього інвентарю. Це і ліжка, це і стелажі сучасні, це наповнення інтерактивними дошками. Це зможуть діти по-сучасному, по-новому вже, а також наші вихователі, зможуть по-новому подавати навчальний матеріал".

Також у садку будуть сучасні спортивний та музичний зали. Нині ж тут тривають роботи з утеплення фундаменту, фасаду та покрівлі. Ще замінять усі електрокомунікації та протипожежну систему.

"Робимо теплі підлоги, утеплюємо зовнішні стіни, робимо гіпсокартонні потолки. Поміняли вікна і плюс міняємо зовнішні комунікації. Тобто, каналізацію, зараз займаємося ще перед сезоном опалення", - розповідає субпідрядник Євген Малиш.

Відкрити дошкільний заклад планують за рік. В оновленому дитсадку працюватимуть 10 груп.

"Також будуть виконані оздоблювальні роботи всередині приміщення, заміна інженерних комунікацій зовнішніх і внутрішніх, озеленення і благоустрій території, установка ігрових майданчиків з гумовим покриттям, павільйонів і установка нового паркану", - розповів старший інженер технічного нагляду КП "Міське управління капітального будівництва" Олександр Красозов.

Оновлення дитячого садочка "Світлячок" триває за програмою "Велике будівництво" Президента України Володимира Зеленського. Сума капітального ремонту - майже 60 мільйонів гривень.