19:46, 21 вересня

У Маріуполі пройшов перший екологічний фестиваль "Green Fest"

Еко фестиваль провели цими вихідними. Участь в ньому взяли і учасники громадської спілки "Зелений центр Метінвест": організували локацію для дітей і нагородили переможців конкурсу "ЕкоДвір".

поділитись:
У Маріуполі пройшов перший екологічний фестиваль "Green Fest" - фото 1

 

На фестивалі - все про екологію. На локації "ЕкоПраця" від "Зеленого центру Метінвест" усіх охочих школярі вчили правильно висаджувати кімнатні рослини.

Поки діти висаджують кімнатні рослини, дорослі займаються сортуванням сміття. У Маріуполі завершився конкурс "ЕкоДвір". Переможців нагородили грошовими сертифікатами.

«Байк вже є, все ми вже сортуємо. Три роки ми це робимо, у нас все класно виходить, на виручені гроші ми влаштовуємо такі свята як це», - каже голова ОСББ "Чарівник" Тарас Тарасенко.

Усього в конкурсі шість переможців. Це активні ОСББ Маріуполя, які провели для мешканців майстер-клас з розподілу відходів.

«Приємно отримувати повідомлення, де вони описують свої результати, пишуть слова подяки і хваляться тим кількістю зароблених грошей, які їм вдалося виручити за впровадження сортування відходів», - розповіла Валентина Абалмасова , яка була у складі журі конкурсу "Екодвір".

67 об’єднань взяли участь у конкурсі "Екодвір" від "Зеленого центру Метінвест". Спочатку вони отримали від міста баки для сортування.

«Зібрали групу людей, провели заходи, розповіли всі подробиці, і плюс ще й провели якісь ігри для дітей. Тобто це дуже важливо, коли підростаюче покоління бачить, що позитивного роблять дорослі люди. Ми дуже сподіваємося, що в наступному році цей проект продовжиться», - зазначила координаторка ГС "Зелений центр Метінвест" Вікторія Кошманова.

Переможці планують витратити гроші на облаштування клумб біля своїх ОСББ.