19:15, 12.08.2020

Як влітку вберегти волосся від пересихання

Cухе, ламке та пошкоджене. Саме таким стає волосся, якщо довго перебувати під сонцем. Шкодить і морська вода. Як правильно доглядати?

поділитись:
Як влітку вберегти волосся від пересихання - фото 1

Пані Ольга згадує: експериментувати з волоссям почала ще, коли була підлітком. Одного разу навіть довелося збривати коси наголо. Нині ж все інакше. Свого майстра навідує раз на місяць, аби оновити зачіску.

«Щоб вона була такою гарною та привабливою. Я стараюся носить якийсь капелюшок, бейсболки зараз дуже актуально і модно, у любому віці», - каже жінка.

А ось Максим довго вагався та все ж зробив собі дреди. Обрав зелений колір, бо так яскравіше. Каже, спека не псує таку зачіску, а доглядати за нею - вкрай легко.

«Як завжди, просто голову мити і все. Особливого догляду немає. Просто раз на тиждень потрібно промивати ретельно саму шкіру голови. Їх можна скільки завгодно переплітати», - каже хлопець.

Блондинка Олена обирає лише перевірені засоби для волосся. Аби аж блищало на сонці.

«Саме ось професійна маска для волосся. Шампунь природно теж підбирається з маслом, щоб вони їх якось питали. І фарба теж береться професійна, щоб не палила», - розповідє жінка.

Головна небезпека для волосся влітку - це нещадний вплив ультрафіолету, вважають трихологи. Руйнується білкова структура. Через що волосся стає ламким. Натуральне темне - захищає вміст пігменту - меланіну. В зоні ризику - фарбоване.

«Якщо це світле волосся, воно однозначно буде вже пошкоджене. Додаткове пошкодження, для нього краще не зробить», - каже трихолог Кузьма Хобзей.

Лікар радить носити головні убори. Особливо, коли проміння найбільш припікає - з десятої ранку і до 16 години.

«Якщо ми хочемо пройтися з розпущеним волоссям без головного убору, є засоби, які для сонцезахисту використовуються. Це можуть бути засоби по укладці з SPF фільтром. Можуть бути так звані масла для волосся», - розповідає трихолог.

А перукарі додають: окрім засобів захисту варто частіше навідуватися до салонів краси.

«Підстригаємо наші кінчики, тому що це басейни, це море, це хвостики. Тому раз на півтора-два місяці ми йдемо до перукаря. Найперше, потрібно наносити засіб, яке ми не знімаємо, тому що бальзами ми змиваємо. А спеціальні засоби у вигляді крапель ми наносимо на кінчики волосся і на середину. І тим самим ми запобігаємо потраплянню сонячних променів на наше волосся», - каже перукар Олена Жилякова.

Та зауважує, після купання в морі голову варто відразу вимити. Адже краща зачіска це чисте та доглянуте волосся.