18:36, 05.11.2020

У Маріуполі розробили мобільний додаток для власників собак

Нова платформа для спілкування - для власників собак. У спеціальному додатку господарям чотирилапих допоможуть знаходити цікаві локації для вигулу та запрошувати друзів на прогулянки.

поділитись:
У Маріуполі розробили мобільний додаток для власників собак - фото 1

Ліса - відкрита, ласкава та дуже схожа на свою господиню, зізнається Віолетта. Уже півроку чотирилапа живе в родині Коваленків. Тваринка сама обрала собі власницю - просто пішла за нею.

«Вона провела мене в мого будинку, відстань була чимала. Вона залишилася під моєю хвірткою і чекала, поки я вийду. Я подумала, що просто це, напевно, доля. Лиса взагалі у нас дуже товариська собака, тобто ми не можемо пройти повз якийсь інший, тобто обов'язково зав'яжеться в них свою розмову», - розповідає власниця собаки Віолетта Коваленко.

Люблять спілкуватися й улюбленці Коряченків, їх у родини вже троє. Міссі, Еббі та Матильда. Прогулянки тричі на день та обов'язково ігри. Утім пограти люблять і з іншими хвостатими. Господарка зауважує і про важливість спілкування між тваринами.

«Є господарі, які вийшли, провели собачку, вона зробила свої справи і пішли додому. Це неправильно, собаки, як і люди повинні спілкуватися між собою, тому що вони теж соціальні істоти. Адже не дарма вони збиваються в зграї, тобто по одному вони на вулиці намагаються не жити. Тому що їм так легше вижити, легше прохарчується. Коли холодно вони один одного гріють. Собакам потрібно спілкуватися між собою», - каже власниця собак Юлія Коряченко.

Про свою улюбленицю Піксі потурбувалася й Ніна. Та разом із друзями створила мобільний сервіс для власників тварин - Догіто. Тут є інтерактивна карта цікавих місць, можливість вигулювати та запрошувати на прогулянку інших собак. Ще й челленджи та квести, у яких можна виграти призи.

«Наша мета - зробити наші міста і нашу країну більш лояльною до собакам, більш дог-френдлі. Але не всі власники собак поводяться відповідально, скажімо так. І однією з цілей навчити їх вести себе відповідально относительно друге громадян і таким чином, я думаю, і ставлення до собачникам, які іноді бувають не дуже добрими, це зміниться», - розповідає авторка проєкту Ніна Клименко.

Цей додаток діє у Харкові та Маріуполі. А завантажити першу пробну версію можна вже з наступного тижня. Подробиці на сайті - dogito.club.

У Маріуполі розробили мобільний додаток для власників собак - фото 29673