Учнів 4 та 9 класів цього рокі звільнили від проходження ДПА

Таке рішення було прийнято через численні звернення освітян, батьків і дітей. Бо через пандемію школярі не мали змогу повноцінно займатися.

У документі про освіту в учнів буде написано "звільнений (а)". Відповідне рішення вже зареєстровано в Мін'юсті, але вступить в силу воно після публікації в "Офіційному віснику України", - повідомляється на сайті Міноствіти.

Відзначається, що таке рішення має сприяти організованому завершенню навчального року учнями в умовах пандемії COVID-19.

#карантин #Школа #освіта

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
У Словаччині висловили невдоволення Чехії після коментарів про можливу причетність Росії до загроз мінування навчальних закладів.
Теплокомуненерго та водопостачальні підприємства накопичили борг за енергетичні ресурси у розмірі ₴124 мільярди, згідно з інформацією DiXi Group.
Збройні сили Росії активували безпілотники з кількох напрямків, внаслідок чого системи протиповітряної оборони знищили 36 дронів.
Теги