16:03, 01 квітня

Вчись і заробляй гроші. ДТЕК розвиває в Маріуполі програму дуальної освіти

У 2020-2021 навчальному році ДТЕК Донецькі електромережі реалізує програму дуальної освіти в партнерстві з ПДТУ. 7 студентів проходять навчання в структурних підрозділах компанії і працюють за фахом.

поділитись:
Вчись і заробляй гроші. ДТЕК розвиває в Маріуполі програму дуальної освіти - фото 1

Учасники програми дуального навчання ДТЕК Донецькі електромережі, вчаться і працюють на позиціях електромонтерів з експлуатації розподільних мереж, ремонту та монтажу кабельних ліній, обслуговування споживачів. За кожним учасником програми закріплений професійний наставник, який супроводжує на всіх етапах практичної частини навчання. Зі студентами уклали тристоронні договори на отримання освіти за дуальною формою, а також строкові трудові договори. Вони щомісяця отримують офіційну зарплату і на них поширюється дія соціального пакета, передбаченого для працівників ДТЕК Донецькі електромережі. А найуспішніші студенти після закінчення ВНЗ бдут запрошені на постійну роботу, - повідомляє прес-служба компанії.

Головні переваги дуального навчання в тому, що воно передбачає 50% практики на підприємстві і 50% теорії в навчальному закладі. Така форма освіта готує майбутніх працівників за потребами роботодавця.

Щоб стати учасником програми дуального навчання ДТЕК Донецькі електромережі в майбутньому 2021-2022 навчальному році, студент повинен отримувати освіту за спеціальністю, пов'язаної з енергетикою, вчитися на старших курсах одного з навчальних закладів, укласти угоду з компанією, заповнити анкету за посиланням і пройти відбір.