11:05, 13 квітня

Викладачі ПДТУ проходять стажування на маріупольському комбінаті "Азовсталь"

Вони не хочуть переказувати параграфи з підручників, а прагнуть самі розібратися у нових технічних процесах і доступно пояснити усе це студентам. Тому педагоги пішли навчатися.

поділитись:
Викладачі ПДТУ проходять стажування на маріупольському комбінаті "Азовсталь" - фото 1

Сьогодні на стажування у доменний цех маріупольського комбінату "Азовсталь" групи Метінвест приїхали шестеро викладачів. Серед них і Віктор Кравченко. Він - колишній металург. А згодом став навчати інших, викладає на кафедрі автоматизації Приазовського державного технічного університету. Говорить: зараз обладнання дуже змінилося.

«Такі глобальні системи, мережеві технології. Весь час треба вчитися. Тому ми і вчимося. Зовсім інші рішення, зовсім інший вигляд», - каже доцент кафедри.

На стажуванні педагоги поїхали, аби дізнатись щось нове та осучаснити лекційні курси для студентів. Між комбінатом "Азовсталь" групи Метінвест та університетом є угода у межах якої передбачена практика, як і для викладачів, так і для студентів.

«Ми приймаємо студентів на всі види практики, потім виробляємо працевлаштування за фактом цього. Крім того, є співпраця в науковій сфері. Тобто ми проходимо курси підвищення кваліфікації в ПДТУ», - каже начальник управління автоматизації комбінату "Азовсталь" Андрій Голоядов.

Під час стажування викладачі відвідають 14 цехів. А навчатимуться на комбінаті до кінця червня.

Читайте також: