Викладачі ПДТУ проходять стажування на маріупольському комбінаті «Азовсталь»

Вони не хочуть переказувати параграфи з підручників, а прагнуть самі розібратися у нових технічних процесах і доступно пояснити усе це студентам. Тому педагоги пішли навчатися.

Сьогодні на стажування у доменний цех маріупольського комбінату "Азовсталь" групи Метінвест приїхали шестеро викладачів. Серед них і Віктор Кравченко. Він - колишній металург. А згодом став навчати інших, викладає на кафедрі автоматизації Приазовського державного технічного університету. Говорить: зараз обладнання дуже змінилося.

«Такі глобальні системи, мережеві технології. Весь час треба вчитися. Тому ми і вчимося. Зовсім інші рішення, зовсім інший вигляд», - каже доцент кафедри.

На стажуванні педагоги поїхали, аби дізнатись щось нове та осучаснити лекційні курси для студентів. Між комбінатом "Азовсталь" групи Метінвест та університетом є угода у межах якої передбачена практика, як і для викладачів, так і для студентів.

«Ми приймаємо студентів на всі види практики, потім виробляємо працевлаштування за фактом цього. Крім того, є співпраця в науковій сфері. Тобто ми проходимо курси підвищення кваліфікації в ПДТУ», - каже начальник управління автоматизації комбінату "Азовсталь" Андрій Голоядов.

Під час стажування викладачі відвідають 14 цехів. А навчатимуться на комбінаті до кінця червня.

#Маріуполь #Метинвест #навчання #ПДТУ

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
На Чернігівщині посадовцю селищної ради висунули підозру за вимагання хабаря в розмірі понад 1 мільйон гривень за оренду земельної ділянки | УНН
Збройні сили Росії здійснили напад на енергетичні об'єкти в п'яти регіонах, повідомляє Міністерство енергетики. | Головні новини України
Російські збройні сили прагнуть відрізати Гуляйполе з північного сходу: аналітики ISW оприлюднили стратегічні наміри ворога. Дивіться карту.
Теги