16:46, 15 вересня

Для жителів Донеччини зміняться реквізити на оплату електроенергії

З 1 жовтня рахунки за світло слід оплачувати за новими банківськими реквізитами. Зміна реквізитів в платіжках за вересень та в Особистому кабінеті відбудеться автоматично.

поділитись:
Для жителів Донеччини зміняться реквізити на оплату електроенергії - фото 1

Варто зазначити, що при розрахунку через інтернет-банкінг клієнтам трtба буде зробити декілька додаткових дій, повідомляють у прес-службі ТОВ «Донецькі енергетичні послугиги», яке надає послуги з постачання електроенергії, газу та енергоефективних рішень під брендом YASNO.

Згідно з постановою № 1494 від 01.09.2021 р. НКРЕКП, оплату за електроенергію з 1 жовтня мешканцям Донеччини слід проводити за реквізитами «Укргазбанку». Якщо клієнт ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» користується онлайн-каналами постачальника – Особистим кабінетом, чат-ботом у Viber або мобільним додатком, змінювати налаштування та вводити нові реквізити не потрібно.

При оплаті через банківські додатки – ПУМБ online, Приват24 тощо – або платіжні сервіси EasyPay, Portmone, IPay, де клієнт зберігає платежі у шаблонах, слід їх оновити та внести реквізити «Укргазбанку» вручну. Знайти їх можна на сайті в розділі «Оплата»: https://dn.yasno.com.ua/oplata.

У паперових рахунках реквізити зазначені в лівому верхньому куті. Всі банківські установи Донеччини повідомлені про зміну реквізитів. Проте, сплачуючи за електричну енергію у відділеннях банків та пошти, варто нагадати, щоб оператор зазначив нові дані, обов’язково зберегти чек та впевнитись у правильності реквізитів.

Якщо після 01.10.2021 р. клієнт помилково здійснить оплату за реквізитами «Ощадбанку», кошти повернуться на рахунок клієнта або відділення банку чи пошти, де він проводив операцію. У цьому випадку слід показати оператору чек та отримати помилково сплачені кошти, а після цього провести оплату за новими реквізитами, - йдеться у повідомлення.