14:29, 31.07.2020

МОН надав тимчасові рекомендації для навчання с 1 вересня

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко сьогодні, 30 липня 2020 року, затвердив перелік щодо організації освітнього процесу

поділитись:
МОН надав тимчасові рекомендації для навчання с 1 вересня - фото 1

Міністерство освіти та науки опублікувало рекомендації, розроблені для закладів позашкілля, загальної середньої, фахової передвищої освіти, профтехів і вишів.

Маски на заняттях – не обов’язкові. Проте вхід до закладу освіти та пересування по ньому – буде можливим лише в захисній пов’язці чи респіраторі. Перед початком навчального процесу здобувачів освіти будуть опитувати щодо стану їх здоров’я, а температурний скринінг робитимуть тільки співробітникам.

Керівникам закладів також рекомендовано адаптувати освітній процес під карантинні умови: уникнення великого скупчення учнів/студентів; за можливістю створити графік початку/закінчення навчання в різний час; проводити заняття на відкритому повітрі.

Провітрювання, дезінфекція, санобробка приміщень і поверхонь.
Також заборона на «шведський стіл» і самообслуговування. Відстань між столами має бути не менше 1,5 метра, а за одним столом – не більше 4 осіб. Працівники їдальні повинні перебувати в захисних масках і одноразових рукавичках та додатково мати захисні окуляри або щиток.

Мають проводитися роз’яснювальні бесіди та інструктажі щодо COVID-19.

МОН надав тимчасові рекомендації для навчання с 1 вересня - фото 23137
МОН надав тимчасові рекомендації для навчання с 1 вересня - фото 23138