11:08, 04.08.2020

Укрзалізниця звільнить працівників потяга "Маріуполь-Київ" де ледь не зґвалтували жінку

У ході службового розслідування встановлено, що сторонній чоловік проник у потяг на станції П’ятихатки-Стикові, скориставшись відсутністю провідника. Маріупольску бригаду та представників депо звільнять.

поділитись:
Укрзалізниця звільнить працівників потяга "Маріуполь-Київ" де ледь не зґвалтували жінку - фото 1

Чоловік зайняв вільне місце у 3 вагоні, а вночі, близько 3:30 до проводника 4 вагону звернулася по допомогу побита жінка.

"На жаль, провідники не надали належної допомоги, яка передбачена в таких випадках. Відтак, із посад буде звільнено провідника вагона, у якому стався інцидент, начальника поїзда, інструктора поїзних бригад, старшого майстра вагонного депо резерву провідників та заступника начальника Маріупольського вагонного депо", - йдеться на офіційному сайті Укрзалізниці.

Також, пресофіцер повідомив, що постраждалій компенсують витрати на лікування. А на підприємстві вже провели додатковий інструктаж усіх провідників щодо недопущення такої ситуації в майбутньому. Встановлено жорсткий контроль за дотриманням посадових обов'язків.

В Укрзалізниці наголошують, що у поїздах далекого сполучення необхідно поновити супровод співробітників Національної поліції.