15:34, 09.04.2020

Вчителі роблять помилки в телеуроках. Онлайн працювати складно всім, і педагогам, і учням

Плутають океани, неправильно вирішують задачі. Вчителі роблять помилки під час відеоуроків.

поділитись:
Вчителі роблять помилки в телеуроках. Онлайн працювати складно всім, і педагогам, і учням - фото 1

Зі стартом "Всеукраїнської школи онлайн" батьки змогли побачити чого навчають їхніх дітей в школі. Багато хто дивиться відеоуроки разом з чадами, а тому швидше помічають помилки, які допускають викладачі.

Так, спочатку батьки були здивовані, що вчитель математики не змогла вирішити елементарну математичну задачку. У прикладі 30,2 - 2,2, у вчительки чомусь вийшло менше, ніж повинно було - 18 замість 28.

Вчителі роблять помилки в телеуроках. Онлайн працювати складно всім, і педагогам, і учням - фото 13161

 

Потім, конфуз стався на уроці географії. На якому вчитель розповідала про океани що омивають Австралію, та переплутала Індійський океан з Атлантичним. Відео в мережу виклав журналіст Максим Назаров.

Однак не варто бути занадто суворими. Карантин - випробування для всіх. Вчителі вчаться працювати в новій реальності. Їм теж складно, як і школярам пристосовуватися до нових умов. За цей час батьки на собі відчули наскільки нелегко розібратися в домашніх завданнях без звичних уроків.

Як писав сайт телеканалу "Сигма" раніше, через карантин школярі, батьки та викладачі зіткнулися з величезними труднощами. Діти не завжди можуть засвоїти матеріал дистанційно, батьки не можуть правильно пояснити, а викладачі одночасно для всіх складати і перевіряти завдання.

 

Также смотрите видео о дистанционном обучении в Мариуполе: